Hakkımızda

MİSYONUMUZ

Kaynaklarımızı etkin kullanarak, çevreye duyarlı, rekabet edebilir kalitede, en az maliyetle en fazla ve satılabilir üretim yapan, yenilik ve gelişmelere açık, müşterilerimizin beklentilerini karşılayan, ülke ekonomisine katkıda bulunan büyük bir şirket olmaktır. 

 • Misyonumuz doğrultusunda, amacımız:
 • Yöneticilerin lider olmalarını sağlamak,
 • Çalışanlarımızı mutlu etmek ve tüm çalışanlara eşit, adil davranmak,
 • Çevresel yönetmeliklere ve ulusal standartlara sahip olmak,
 • Teknolojik gelişmeleri izlemek,
 • Müşteri memnuniyetinin vazgeçilmez hedefimiz olduğunu ortaya koymaktır.

Biz Madenler Makina olarak, şirketimizin kısa ve uzun vadeli iş planları doğrultusunda planlanmış ve tanımlanmış insan kaynağı ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra firmamızı geleceğe taşıyacak gelişim potansiyeli olan kişileri, sektörel şartları da göz önüne alarak, seçer ve işe alırız. 

Kişilerin ve şirketlerin gelişimine katkıda bulunmak, üstün performansı ödüllendirmek amacıyla çalışanlarımızın performansını değerlendiririz. Performansın değerlendirilmesi önceden tanımlanmış kriterler doğrultusunda periyodik olarak çalışanların iş performansının ve davranış özelliklerinin ölçülmesidir. Değerlendirme sürecinin sonucunda, üstün performanslı kişilerin ödüllendirilmesinin yanı sıra, yüksek potansiyelli kişilerin tespiti ve çalışanların gelişim ihtiyacının belirlenmesi ve bunların çalışanlarla paylaşılması esastır.

BİZ SİZİ ARAYALIM

  BAŞKAN

  Halil İbrahim MADEN

  ÜYE

  Kemal MADEN 

  ÜYE

  Zafer MADEN 

  ÜYE

  Adnan MADEN